Montaż instalacji alarmowych Gdynia Sopot Gdańsk

alarmy gdynia
Inteligentny alarm
Rozwój technologii przyniósł systemom alarmowym nowe funkcje. Boisz się, że zapomnisz uzbroić alarm, wychodząc z domu? Możesz zrobić to zdalnie, z poziomu smartfona, gdziekolwiek będziesz – wystarczy dostęp do sieci GSM lub internetu. Alarm może uzbrajać się automatycznie, na podstawie danych GPS z Twojego smartfona. Alarm może działać również wewnątrz Twojego domu. Wydzielone strefy i ścieżki umożliwią Tobie i innym domownikom (i tylko Wam) poruszanie się po domu, nawet jeśli alarm jest uzbrojony. Niezależne zasilanie zapewnia bezpieczeństwo nawet po odcięci dopływu prądu do domu, a w przypadku napadu wpisanie wybranego kodu spowoduje, że system zawiadomi ochronę, równocześnie symulując wyłączenie alarmu.

Ochrona nie tylko przed włamaniem

Systemy alarmowe reagują nie tylko w przypadku włamania lub napadu. Łącząc alarm z automatyką domową, można znacznie rozszerzyć funkcje tego pierwszego.
Po wykryciu wycieku wody, system zamknie zawory w pomieszczeniu, gdzie nastąpiła awaria i zawiadomi Cię o zdarzeniu. Tak samo postąpi w przypadku wycieku gazu. Czad to podstępny zabójca. Po wykryciu emisji czadu, system zaalarmuje Ciebie, a w przypadku braku reakcji, zawiadomi wybraną instytucję lub osobę. W przypadku pożaru, system nie tylko zaalarmuje Ciebie i wybraną instytucję, ale też, jeśli będziesz w domu, maksymalnie rozszczelni wentylację, by oddymić pomieszczenia, może nawet otworzyć okna, otworzy też bramę dla straży pożarnej.

Nie czekaj, zapewnij bezpieczeństwo sobie i rodzinie zanim będzie za późno.

Zadwon